Klientes atsauksme

Ir gandarījums saņemt šādas klientu atsauksmes! Una nesen ir piedalījusies on-line praktikumā: "Ideālā garderobe" un lūk kāds viņai bija iespaids:

"Dažreiz jebkuras meitenes dzīvē pienāk tāds moment, kad viņa atver skapi un saprot, ka apģērba ir dzudz, bet nav iepsējams saprast ko uzvilkt. Un tad gribas kliegt "Imidža dizainers, parādies!".

Bet kādai no mums pietrūkst laika darba, mācību vai citu iemeslu dēļ. Kādai ir ierobežoti līdzekļi, lai grieztos pie imidža dizainera pēc konsultācijas. Risinājums ir! "Online prakse par Ideālo garderobi". Imidža dizainters virtuāli nāk pie Jums ciemos. :) Jūs atrodaties mājās, pēc darba ar tējas tasi un skataties/klausaties semināru.

Ko Jūs iegūsiet? Daudz noderīgu padomu un informācijas, ko var pielietot praksē, jo mājās vairs nav jābrauc un nekas nenovizīs Jūsu domas no jauniegūtā. Turklāt, var atkārtoti pārskatīt ierakstu, kas tiks nosūtīts Jums uz elektronisko pastu. Skapī būs kārtība. Protams, lai tas notiktu, vajadzēs izpildīt dažus mājas uzdevumus, ko dos imidža dizainere. Bet šie mājas uzdevumi Jums būs patīkami un, ticiet man, rezultāts Jūs iepriecinās. Imidža dizainere atklās dažus noslēpumus un ieteiks, kas no apģērba piestāvēs tieši Jums.

Rezultātā Jūs iegūsiet ideālu izkārtojumu skapī un lielisku garastāvokli, jo vairs nebūs jādomā par to "ko uzvilkt"! No sirds iesaku šo semināru! Nenoželosiet! :)"

Paldies, Una!