Vasara 2015 Casual

Uz kuieni:

Parasti tādā izskatā es tiekos ar klientiem iepirkšanos laikā vai tiekos ar draudzenēm. Īstenībā katra komplekta detaļa ir universāla un viegli tiek pieskaņota citām drēbēm, kas nozīmē to, ka tēlu kopumā var izmatot pavisam dažādiem gadījumiem!

Īpaši patīk:

Kas man patīk šajā komplektā ir tā vienkāršība. Pietiek nomainīt augsto platformu pret balerīnām un var skriet darīšanās visu dienu. Man ļoti patīk džinsi “boyfriend” – tie labi izskatās gan ar t-krekliem, gan ar krekliem un citiem topiem. Bet baltais krekls ir klasika. Šajā gadījumā ar oriģinālu apkakli.

 

Detaļas:

Šajā gadījumā esmu “saslimusi” ar brillēm un esmu iegādājusies laikam kādus 10 gabalus! Šādas lielas brilles padara kopējo tēlu noslēpumaināku, jo slēpj pusi no sējas. Sievietē taču ir jābūt noslēpumam!

Man ļoti patīk šīs kurpes, jo tās piestāv visam un izskatās labi. Tomēr papēdis (precīzāk – platforma) ir liela slodze manām kājām. Dažreiz notiek tā, ka izejot no mājas nezinu, vai nāksies ilgi un daudz staigāt vai tikšu atpakaļ pēc pāris stundām Tieši tāpēc dažreiz es ņemu līdzu lielo somu un ja kājas nogurst, tad izņemu no tās balerīnas , bet šīs kurpes ielieku somā un turpinu savas dienas gaitas nedomājot par nogurumu vai neērtību.

Dievinu šo somiņu! Kādreiz esmu ieraudzījusi to dizaineru tirdziņā Lietuvā, kas laimīgā kārtā notika viesnīcā, kurā es dzīvoju. Tajā, protams, nav iespējams ielikt daudz. Bet viņa ir tik skaista!