Vasara 2015 Rainy Day

Uz kurieni:  

Šis komplekts ir domāts darbam. Ļoti ērts skriešanā pa pilsētu, iepirkšanas “tūrēm” un braukšanai ar riteni. Ciest nevaru lietussartug, jo bieži tos zaudēju vai laužu. Tāpēc lietainā dienā jaka ar kapuci ir domāta tieši man!

Mīļākais

Man ir maz dizaineru izstrādājumu, bet šī jaka ir viena no mīļākajām. Latvijas dizainerei Ingrīdai Zaberei ir ļoti interesanti izstrādājumi, piemēram, no sieviešu apģērba līnijas recycled, kas it pārveidot no vīriešu apģērbiem. Mana jaka ir tieši no šīs līnijas Tā ir pārveidota no divām žaketēm – viena no tām ir pamats, bet otrā – kapucis.

Bēšīgas bikses ar paaugstinātu vidukli noslēp puncīti un vieglie savienojās ar citām garderobed apģērba sastāvdaļām. Es vieži vien tos valkāju tieši ar šiem zābakiem, jo tie vizuāli “nenogriež” kāju. 

Detaļas

Es nepārtraukti pērku jaunas šalles, lakatus un citus līdzīgus izstrādājumus. Man no tiem jau ir izveidojusies vesela kolekcija. Vasara šogad nav īpaši vasarīga, tādēļ mana kolekcija tiek aktīvi izmantota. Šī šalle ir viena no maniem jaunumiem! Dievinu jūras krāsu

Man ir draugs, kurš pastāvīgi “samazina” manu šaļļu kolekciju... Skatās uz manis tādām skumīgām acīm, kā kaķim no “Šreka”, un es parasti uzdāvinu to šallīti, kas viņam iepatikās. Tieši šo eksemplāru es taisos no viņa slēpt!

Somiņa nodzīvo savu pēdējo sezonu, un es ilgošos pēc tās. Skaistule, Diesel, taisīta no brīnumaina kartona. Brīnumains tas ir tāpēc ka izturēja īstās lietus gāzes!

Bet šie zābaki ir vienkārši atsevišķais šausmu stāsts... Pirmo reizi mužā esmu izmetusi lietotu apavu pāri un nopirku tādu pašu jaunu! Un man nav kauns. Apavus sev atrast nav viegli, bet šajos zābanos varu staigāt stundām ilgi.