Klientu atsauksmes

Atsauksme par iepirkšanos ar stilistu

Reizi mēnesī mēs izlozējam starp mūsu lasītājiem šādu balvu.

Skatieties video atsauksmi no Annas.

Stilīgā "pasēdēšana"   

Katja S. Paldies! Bija forši, bet pats galvenais – patīkamā gaisotnē un interesanti! 

Lilija M. Ļoti jautri,  dzīvi un interesanti! 

Anželika Beidzot! Interesants un jēdzīgs seminārs par vajadzīgo un noderīgo! Salika  pa plauktiņiem visus žurnālu-televīziju  niekus, un beidzot tam tika piešķirta jēga! Paldies organizatoriem!

Jeļena P. Skaidri, pieejami, pozitīvi. Ļoti patika lektore! Ērti, ka tiek izmantots projektors. 

Jevgēnija F. Daudz interesantas informācijas , bet galvenais, ka ir pozitīvs stāstītājs. Semināru rīkošanas vieta – pirmklasīga un ļoti kreatīvi iekārtota! 

Sigita P. Interesanta materiāla pasniegšana un aktuāla informācija! Nemaz nebiju domājusi , ka tas var būt tik interesanti!

Seminārs "Atrodi savu stilu, izveido savu imidžu".

Inna B. : "Milzīgs PALDIES Anúsh par tik brīnišķīgu semināru. Meitenes, tas ir to vērts, un pat vairāk! Tik daudz informācijas ar iespēju to praktiski pielietot man vēl nekad nav bijis. Tagad es tiešām zinu, kā būt skaistai."

Tatjana K."Es arī dalīšos iespaidos.... Man sestdiena kļuva ne tikai par atklājumu  dienu, bet arī par pārdomu dienu. Un jau pēc tam, stāvot mājās pie drēbju skapja un domīgi skatoties uz tā saturu, es sāku analizēt savu garderobi. Protams, es nonācu pie secinājuma , ka man tagad nav ko vilkt mugurā (vispār tāds secinājums man bija arī pirms tam). Bet tagad es zinu virzienu, kurā vajadzētu doties. Tā ka turpinām vien tādā pašā garā. Ļoti interesanti un noderīgi visām meitenēm! Liels paldies Anúsh!"

 

 

 

Iepirkšanās ar stilistu

Kaspars: "Nekad neesmu bijis apģērbu brendu atkarīgs, bet vēlme izskatītes labi un mazliet atšķirīgi man ir bijusi vienmēr. Manā dzīvē foršas nejaušības notiek ik pa laikam, un  nemaz nepaspēju attapties, ka jau biju veikalā ar Anúsh, ar vadmotīvu "šopings"! Tas ir riktīgi jautrs pasākums, jo Anúsh humors ir īstajā vietā. Līdz šim maldīgi domāju, ka šī ir dāmu privilēģija. Nekad viens ejot pa veikalu, neiedomātos pat pieskarties apģērbiem, kas kā izrādās var izskatīties superīgi, un vēl tās neiespējamās kombinācijas, piemēram, smokinga tipa žakete kopā ar džinsiem!!!

Ar šādu stilīgu apģērbu veiksmes faktors meiteņu sabiedrībā pieaug acīmredzami! Ir arī  racionāls ieguvums, nekad aiz nezināšanas nenopirkšu ko galīgi neatbilstošu, nemoderu, vai apģērbu, kas nepiestāv. Līdz ar to sanāk arī līdzekļu ietaupījums.

Turklāt prieks, ka Anúsh spēj piedāvāt risinājums, gan svētkiem, gan darba ikdienai, gan arī hobijam, piemēram, superīgas idejas motociklista apģērba dizainam! Viens uz apģērbu veikalu tagad eju pavisam reti, jo bez sava stilista neko sakarīgu vairs nemāku atrast!"

 

 

Pakalpojums "Brīnumainās pārvērtības"

Inna: "Garderobes analīze ir ļoti interesanta procedūra. Es vienu pēc otras vilku mugurā visas savas drēbes, bet Anúsh man stāstīja, kādas krāsas man piestāv, kā pareizi izcelt vai tieši otrādi - neizcelt augumu utt. Bet pats galvenais - es viegli šķīros no veselas kaudzes mantu, kas man nebija vajadzīgas!

Iepirkšanās ar stilistu ir vienreizēja! Manas bailes pazuda. Es baidījos, ka iepirkšanās veikalos var būt bezgalīgi ilga, garlaicīga un nogurdinoša. Nekā tamlīdzīga! Process bija ļoti patīkams! 

Pārvērtību dienā man uztaisīja frizūru un make-up. No nelielā drēbju skaita man beigās sanāca milzīgi daudz komplektu. Vīrs ir sajūsmā! Bet man vairs "nesāp galva" par to, ko uzvilkt!"

 

 

 

Miks: "Nekad nebūtu domājis, ka iepirkšanās process var būt tik aizraujošs. Bet labākais tajā visā ir tas, ka jaunais tēls bieži vien ļauj man noķert ieinteresētus sieviešu skatus, kas vērsti manā virzienā.

Pārvērtību mēnesis  ir paskrējis nemanot. Viennozīmīgi tas bija ļoti jautrs un aizraujošs. Un lieki piebilst, ka ar rezultātu (nu, un, protams, ar tā „blakusefektiem” ) esmu ļooooooti apmierināts."

 

 

 

 

 

 

Iepirkšanās ar stilistu 

Natālija: "Es izmantoju stilista pakalpojumus mazāk par gadu, pieredze pagaidām nav liela, bet pie iepriekšējās pieredzes - iepirkties patstāvīgi, - es neatgriezīšos. Nekad.

Lai cik tas izklausītos dīvaini, bet pateicoties stilistam es ietaupu līdzekļus. Viņa ir profesionāle, un jau kādas desmit reizes ir atturējusi mani no pirkuma, godīgi pasakot: "Nepērc šo, tu veltīgi iztērēsi naudu". Es neesmu no bagātajiem, man tas ir svarīgi. Tagad manā skapī ir vieglāk "elpot", bet drēbju kaudzes vietā iezīmējas "garderobe". Pērkot piecu "lupatiņu" vietā vienu pareizu mantu, es ietaupu līdzekļus. 

Iepirkšanās ar stilistu - tas ir pareizi! Tas ir ērti un efektīvi, esmu ļoti apmierināta. Un, jā-jā, protams, var arī, kā skolā teica, "pazīmēties", cita starpā piemetinot: "Bet mans stilists..."!"