Inglot kosmētika tagad arī Rīgā.

Par īstu Ziemassvētku dāvanu visām rīdziniecēm kļuva jauna dekoratīvās kosmētikas veikala Inglot atklāšana tirdzniecības centrā "Rīga Plaza".

Šī kosmētikas zīmola ienākšana Latvijā ir jau sen gaidīts notikums. Kompānija Inglot tika dibināta pirms vairāk nekā 25 gadiem. Tās dibinātājs bija jauns poļu izcelsmes ķīmiķis Voytek Inglot. Tolaik viņa galvenais mērķis bija - ražot augstas kvalitātes produkciju par pieņemamām cenām, izmantojot tikai labākās izejvielas no pasaulē atzītiem piegādātājiem.

Šodien Inglot kosmētika tiek tirgota vairāk nekā 300 veikalos visā pasaulē. Sadarbojoties ar profesionāliem vizāžistiem, kompānija Inglot nosaka jaunākās  tendences dekoratīvās kosmētikas jomā.

Rīgas veikala piedāvājums patīkami pārsteidz ar krāsu paletes daudzveidību. Ne tik bieži gadās redzēt tik plašu lūpu krāsu, nagu laku un acu ēnu daudzveidību.  Neapmulst šajā krāsu valstībā palīdzēs atsaucīgas konsultantes. Patīkams fakts ir tas, ka Inglot kosmētika nesatur parabēnus un nav testēta uz dzīvniekiem.