Par mani

Stilists vienkāršiem cilvēkiem. 

Pastāv uzskats, ka stilista pakalpojumi nepieciešami tikai "izredzētajiem" – ļoti bagātiem vai slaveniem cilvēkiem. Taču izskatīties labi vēlas ikviens, kaut arī ne visi meklē profesionāļa palīdzību, jo maldīgi domā, ka tas saistīts ar milzīgām izmaksām. 

Es strādāju individuāli ar katru klientu, vadoties pēc viņa vēlmēm, izskata un, protams, finansiālajām iespējām. Kādu reizi pie manis atnāca meitene, kura vēlējās mainīt tēlu, taču nevarēja atļauties uzreiz nopirkt vairākus apģērbu komplektus. Nekādu problēmu – mēs mierīgi un bez steigas staigājām pa veikaliem divus mēnešus. Rezultāts bija tāds, ka mēs sakomplektējām visu nepieciešamo no samērā nedārgām drēbēm, kuras katra izskatās miljonu vērta! 

Maldīgi uzskatīt, ka stilists ved klientu tikai uz "dārgiem" veikaliem. Jā, es to daru gan, bet tikai tādā gadījumā, ja to vēlas klients.  Un vēl.... Daudzi sūdzas, ka Rīgā nav labu veikalu un viss ir dārgi!  Tā gluži nav! Vajag tikai pameklēt un tad noteikti izdosies atrast veikalus, kuri ir piemēroti tieši Jums. Varbūt tā būs kādu veikalu ķēde, bet varbūt pavisam maziņš un nepamanāms veikaliņš centra nomalē.

Savā piedāvājumā esmu iekļāvusi gan stilistiem raksturīgos pakalpojumus – garderobes analīze, kopīgs šopings, pilnīgas pārvērtības u.c., gan arī savu klientu izglītošanu, organizējot dažādus seminārus un meistarklases, kurās katrs var atrast kaut ko sev interesantu un noderīgu. Semināru norises laiki pielāgoti visām klientu vajadzībām un iespējām, tie notiek gan darbadienās, gan brīvdienās, gan dienās, gan vakaros. Darbojas arī izdevīga atlaižu sistēma – piedaloties vienā seminārā, dalībnieki saņem atlaides citiem semināriem. Jā, jā - dalībnieki, jo pēdējā laikā seminārus apmeklē ne tikai sievietes vien - arī vīrieši sāk interesēties par to, kā izskatīties labi un pievilcīgi gan darbā, gan brīvajā laikā un svētku pasākumos!