Košuma darbnīca

Košuma darbnīca radīs skaistumu Jūsu dzīves īpašajos notikumos! Mēs esam līgavu lutināšanas komanda, kas piedāvā profesionālus friziermeistara, vizāžista, kā arī stilista pakalpojumus gan salonā, gan izbraukumā pie klienta. Mēs esam elastīgi un pielāgojamies individuāli katram klientam. Mūsu meistari gadās ne vien par līgavas vizuālā tēla veidošanu, bet arī parūpēsies arī par līgavaini, foršo vīramāti un mīļo sievasmāti, kā arī jaukajām līgavas māsām. Mēs Jūs palutināsim arī citās svētku dienās, izlaiduma dienā, pirms ballēm un dzimšanas dienām vai fotosesijām. 

Mūsu mājīgi iekārtotajā studijā sniedzam individuālās pirms kāzu konsultācijas, taisam izmēģinājumu gan kāzu make-up, gan matu sakārtojumam. Un ja nepieciešams, piedāvājam jaunajam pārim pilnībā izveidot vizuālo tēlu, palīdzot izvēlēties kāzu tērpus un dodoties piemeklēt aksesuārus. 

Mūsu talantīgā fotogrāfe ar prieku iemūžinās ne vien gatavošanās procesu, bet arī piedāvā pirmskāzu fotosesiju studijā vai pat visas kāzu dienas iemūžināšanu neaizmirstamos foto. 

Esam radījuši vietu, kur ir iespējams organizēt svētkus nelielā draugu lokā, kā piemēram, dzimšanas dienas un vecmeitu ballītes.

 

https://www.facebook.com/KosumaDarbnica

kosumadarbnica.lv